Kontakt: 695 390 387

Najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie! Dlatego właśnie ACSmedia inwestuje w nowe sprzęty, aby sprostać wymaganiom klientów i nie być na bakier z technologią.

Materiały reklamowe

Plexi

Plexi to plastyczne tworzywo sztuczne, którego temperatura topnienia wynosi 160’C. Dzięki doskonałej zdolności imitowania szkła i odporności na działanie promieni UV, plexi z grawerem przez co materiał nie żółknie, z plexi można wykonywać m. in. mównice, stojaki, ekrany akustyczne, ekrany termiczne, ozdoby, breloki, tabliczki na drzwi czy na biurko, a także szablony

Zamów grawerowanie

Papier, tektura

Papier, tektura, papier ozdobny to materiały powszechnie znane jako nośniki informacji, papier, tektura, papier ozdobny grawerowanywykorzystywane przy pakowaniu przedmiotów mniejszych lub większych, ale nie tylko. Przy wykorzystaniu lasera można z nich i w nich wyciąć rozmaite kształty, napisy, grafiki bez obaw, że krawędzie będą postrzępione czy źle odwzorowane. Specjalnie przygotowany do cięcia laserowego papier ozdobny bądź tektura już nigdy nie będą zwykłym opakowaniem.

Zamów grawerowanie

Drewno, sklejka

Powierzchnia drewna lub sklejki może zostać poddana frezowaniu, Drewno z graweremale z pewnością lepszy efekt uzyska się stosując grawer laserowy lub znakowanie laserowe. Przy tym zabiegu ważna jest jakość obrabianego materiału, a także jego odcień. Tabliczki z nazwiskiem na biurko czy drzwi, breloki i innego rodzaju przywieszki lub numerki do kluczy, tabliczki informacyjne, a nawet logotypy prezentują prestiż wyrobów i usług. Co więcej laser ploterowy pozwala na wykonanie ozdób oraz upominków np. w formie klocków lub drewnianych zwierzątek do zabawy.

Zamów grawerowanie

Tkaniny, zamsz

Tkaniny, zamsz oraz filc również można wykorzystać w technologii cięcia laserowego. Przycinanie do dowolnych kształtów czy tworzenie z kilku wyciętych elementów spójną całość nie jest teraz problemem. A problemy miały miejsce najczęściej wtedy, gdy krawędzie miały być idealnie równe, a dany szczegół idealnie odwzorowany o konkretnych wymiarach. Dzięki nowej technologii z zamszu, filcu oraz innych tkanin można wykonać np. lekkie ramki do zdjęć, dekoracje, ozdoby, etui na klucze, zawieszki i wiele innych.

Zamów grawerowanie

Grawer na skórze

Grawer na skórze może być elegancką i oryginalną ozdobą np. galanterii skórzanej. Oczywiście jest tu mowa o grawerze laserowym. Dzięki laserowi można uzyskać motyw o dużej szczegółowości. Końcowy rezultat zależy również od jakości skóry. Portfel, brelok czy inny skórzany upominek z grawerem przedstawiającym logo, nazwisko bądź też nazwę firmy to doskonały i praktyczny upominek dla partnera biznesowego, pracownika lub osoby prywatnej.

Zamów grawerowanie

Glazura i szkło

Glazura i szkło także mogą być podkładami po grawer laserowy. Nanosząc na nie np. grafikę, zdjęcie, napis można stworzyć niepowtarzalny upominek. Metodą grawerowania laserowego można stworzyć oryginalne dyplomy uznania, prezenty, a także szczególną formę podziękowań. Proces wypalania zdjęć w glazurze jest płynny, a efekt naprawdę zadowala. Projekt tego typu wkomponowany w mieszkaniu czy w biurze potrafi zrobić wrażenie.

Zamów grawerowanie

Metale kolorowe

Metale kolorowe/stal nierdzewna to materiał, na którym można wykonać zarówno grawerowanie, jak i znakowanie. Przedmiotami do obróbki mogą sztućce, puchary, medale, statuetki, tabliczki znamionowe i inne rzeczy związane z życzeniem klienta. Ploter laserowy stworzy zadany mu wzór logotypu, napis, obrazek. Obróbka laserowa nie wymaga stosowania zacisków, dlatego proste jest grawerowanie stosunkowo niewielkich metalowych elementów jak breloki czy numerki do kluczy pokoi hotelowych.

Zamów grawerowanie

Pieczątki

Do grawerowania pieczątek używana jest specjalistyczna guma laserowa. Ułatwia to produkowanie wysokiej jakości pieczątek dla osób prywatnych, ale też dla szkół, urzędów i stowarzyszeń. Wygrawerowaną gumę można przyciąć laserowo do odpowiednich wymiarów. Cały proces trwa zaledwie kilka minut. Projekt stworzony w programie komputerowym pozwala na seryjne produkcje w niezmienionych egzemplarzach.

Zamów grawerowanie

Grawerowanie

Wszelkie prawa zastrzeżone 2014 & ACSMEDIA - Poprawny CSS!Valid XHTML 1.0 Transitional

Power by KrychuGotuje - przepisy kulinarne